Nowe szaty bloga

Jak pewnie już sąsiad z góry Ci zdążył udowodnić – lato to czas remontów. Na moim blogu jest tak samo. Tygodniowa cisza wynikała z planowania prac. Zrobiło się ciepło, więc zwołałem ekipę, bo dwie osoby to już ekipa i rozpoczęliśmy zdzieranie starej farby i tapety, gipsowanie dziur, gruntowanie i malowanie nowej, wspaniałej i radosnej grafiki, która Twe oczy teraz cieszy!

Fanpage na Facebooku i konto na Twitterze również zostały odświeżone i z pewnością przyciągną uwagę obecnych i nowych aspirujących milionerów. Jeśli jeszcze nie obserwujesz @odlozmilion to działaj czym prędzej i błąd ten napraw. To samo tyczy się fanpage! Przecież wiesz, że dzisiaj lajki to wszystko, a jak Cię nie lubią na FB to nie istniejesz. (czytaj dalej…)

Przez ostatni czas starałem się raczyć Cię nowymi artykułami dwa razy w tygodniu. Teraz częstotliwość się zmniejszy o połowę, czyli do jednego wpisu tygodniowo. Czasem pewnie zdarzy się, że nabazgrolę coś dwa razy w tygodniu i zwiększę ilość informacji do przyswojenia o 100%, ale myślę, że jakoś przeżyjesz. Dzięki, że czytasz!

One Reply to “Nowe szaty bloga”

  1. Może na starość ślepnę, ale dla mnie lepsza byłaby czcionka 16px, zamiast 14 px 😉 Ale blog ładny…

Dodaj komentarz